DRUK PERSONALIZOWANY

druk personalizowanyNasza drukarnia cyfrowa, oprócz produkcji kopert i materiałów reklamowych, oferuje także zaawansowany druk personalizowany w czerni oraz w kolorze.

Druk personalizowany - oferta:

- personalizacja druków firmowych - dane teleadresowe na kopertach, fakturach, listach, wizytówkach,
- personalizacja druków handlowych personalizowanie treści - każdy klient może otrzymać ulotkę z inną treścią dopasowaną do jego oczekiwań. Np. inną treść w ulotce znajdzie użytkownik modelu A, a inną użytkownik modelu B,
- personalizacja druków reklamowych - oprócz personalizacji danych i treści, możemy personalizować zdjęcia i elementy graficzne np. każdy klient może dostać przesyłkę nie tylko o innej treści, ale także z innymi zdjęciami, grafikami, czy w innym szablonie graficznym.

Personalizacja druków

Druk personalizowany daje nam możliwość dotarcia do klienta z indywidualnym przekazem, dopasowanym do jego oczekiwań. Klient, widząc w ulotce nie tylko swoje imię i nazwisko, ale także model produktu, którego używa, poczuje się wyróżniony i doceniony.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologicznie maszyn (druk cyfrowy) w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem, naszą wiedzą i doświadczeniem, personalizacja druków jest nie tylko szybka w realizacji, ale także konkurencyjna cenowo.

Personalizacja kopert

Dla naszych klientów oferujemy pomoc w przygotowaniu baz danych oraz materiałów tak, żeby późniejszy druk personalizowany był czynnością łatwą, szybką i powtarzalną, a koszty były na możliwie najniższym poziomie.

Popularne materiały, które najczęściej personalizujemy:
-
wizytówki i druki firmowe,
- druki ścisłego zarachowania np. druki zamówień, druki wydań towarów,
- zaproszenia na uroczystości i ważne wydarzenia,
- koperty standardowe i reklamowe (indywidualna grafika),
- bilety, bony i kupony rabatowe,
- identyfikatory na konferencje,
- naklejki informacyjne,
- karty gwarancyjne,
- ulotki i foldery reklamowe,
- przesyłki handlowe.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.