Opakowania kartonowe

Firma    od początku 2020 roku rozpoczęła produkcję opakowań kartonowych.

Jednym z najczęściej wybieranym sposobem prezentacji  oraz zabezpieczenia produktów są opakowania kartonowe. Są lekkie,  wytrzymałe, mają estetyczny wygląd.  Są  to opakowania przyjazne środowisku, ponieważ można je wykorzystać wielokrotnie  i poddawać recyklingowi.  Opakowania kartonowe mogą być zadrukowane odpowiednią  dla danego  produktu grafiką, która spełnia rolę  informacyjną  ale  również w ciekawy, zachęcający  sposób  prezentuje opakowany produkt.

Jedynym ograniczeniem w produkcji kartonowych opakowań jest pomysłowość i fantazja klienta. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji , pudełka mogą mieć dowolne kształty i wymiary ,  będą dokładnie dopasowane do indywidualnych wymagań każdego produktu.

Wszystkich , którzy poszukują trwałego , estetycznego i niedrogiego opakowania zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Tworzymy pudełka , które doskonale chronią zawartość i wyróżniają się na sklepowych półkach przyciągając uwagę  klientów.

Każdą realizację  przeprowadzamy kompleksowo – od wstępnego projektu , aż po gotowe opakowanie , dzięki czemu  nasz klient może mieć pewność , że końcowy  produkt będzie spełniał wszystkie oczekiwania. Wykonujemy również pudełka  o niestandardowych kształtach.

Do produkcji opakowań  wykorzystujemy wysokiej jakości karton , który jest odporny na zniszczenia. Nadruki prezentują się na nim wyjątkowo czytelnie i atrakcyjnie.

Opakowania z kartonu mają wiele zastosowań -  od sprzedaży produktów w niemal każdej branży , aż po działania promocyjne i marketingowe. W kartonowe pudełko można zapakować  dowolny produkt  - żywność, lekarstwa , sprzęt elektroniczny i wiele innych. Przez lata swojej działalności nasza firma  realizowała różnorodne projekty, które wymagały kreatywnego podejścia i doświadczenia , dlatego możemy zaproponować Państwu opakowania kartonowe, które spełnią  wszystkie oczekiwania.

Pudełka produkujemy z kartonów GC1, GC2, GD2

Gramatury kartonów: 210, 250, 300, 350 g/m2