Druk na kopertach standardowych

Koperty standardowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w codziennej wymianie informacji, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Są one najbardziej popularnym opakowaniem, niezbędnym do przesyłania dokumentów, od ważnych umów i faktur po korespondencję prywatną.

W dzisiejszych czasach typowe koperty służą już nie tylko przekazywaniu informacji innym osobom. Są one również szeroko wykorzystywane jako skuteczne narzędzie promocyjne marki. Dzięki rozwiniętemu, współczesnemu przemysłowi poligraficznemu najzwyklejsza standardowa koperta może zmienić się  w atrakcyjną reklamę firmy.

 

Usługi dopasowane do klientów

 

 

Drukarnia cyfrowa  posiada atuty niezbędne do profesjonalnego drukowania na kopertach standardowych. Dysponujemy zespołem kompetentnych, posiadających doświadczenie w branży poligraficznej pracowników oraz zaawansowanymi, nowoczesnymi urządzeniami, które umożliwiają nam bardzo szybkie wykonywanie nadruków w dużych ilościach.

Drukowanie na kopertach wykonujemy w technice cyfrowej (CMYK) oraz offsetowej (CMYK, PANTONE).

Nasze usługi drukowania na kopertach typowych obejmują nanoszenie każdego nadruku, od prostego logo firmy po bardziej skomplikowane projekty i grafiki, zgodnie z potrzebami klienta. Oferujemy także nadruk danych teleadresowych z usługą personalizacji.

Nadruk może być umieszczony na awersie lub rewersie, jak również na klapce koperty.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza usługa drukowania na kopertach była dla klientów w stu procentach zadowalająca, zarówno pod kątem wykonania zlecenia, jak i jego terminowości.

Zapraszamy do działu Realizacje, gdzie można zobaczyć nadruki na kopertach, jakie zrealizowaliśmy dla naszych klientów.