Wróć

Druk na kopertach

Tego rodzaju wyroby papiernicze w dalszym ciągu znajdują szerokie zastosowanie, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

Wykorzystuje się je między innymi do przesyłania ważnych dokumentów, umów czy faktur w obrębie jednej firmy, jak również do oficjalnej i prywatnej korespondencji między osobami prywatnymi lub podmiotami firmowymi.

Nowoczesny, specjalistyczny sprzęt

W dzisiejszych czasach koperty służą już jednak nie tylko przekazywaniu informacji innym osobom. Są one także wykorzystywane jako narzędzie promocyjne marki. Tak szerokie zastosowanie tych produktów jest możliwe dzięki rozwiniętemu, współczesnemu przemysłowi poligraficznemu.

Nasza firma posiada atuty niezbędne do profesjonalnego drukowania na kopertach. Dysponujemy nie tylko zespołem kompetentnych, posiadających doświadczenie w branży poligraficznej pracowników, ale także zaawansowanymi, nowoczesnymi urządzeniami, które umożliwiają nam bardzo szybkie wykonywanie druków w dużych ilościach.

Z jakich metod korzystamy?

Drukowanie na kopertach wykonujemy dwiema metodami: cyfrową oraz offsetową.

Druk cyfrowy przeznaczony jest do niskonakładowych wydruków. Tą metodą możemy realizować zamówienia nawet na jedną sztukę. Atutem tej metody w przypadku większych zleceń jest z pewnością możliwość personalizacji poszczególnych kopii oraz wykonania na nich kolejnych obróbek introligatorskich. Dodatkowo wydruk taki może zostać pokryty matową lub błyszczącą folią.

W przeciwieństwie do metody cyfrowej, druk offsetowy jest dobrym rozwiązaniem dla nakładów średnich i dużych. W ten sposób można nanosić grafiki na papier w różnych rodzajach i o różnej gramaturze. Ponadto, atutem tej metody jest bardzo wysoka jakość kolorystyczna wykonanych nadruków.

Usługi dopasowane do klientów

Nasze usługi drukowania na kopertach obejmują nie tylko nanoszenie danych teleadresowych, ale również logo czy różnego rodzaju innych projektów i grafik. Jest to szczególnie istotne w przypadku pełniących często funkcje reklamowe kopert niestandardowych, w których dużą rolę odgrywa kolorystyka i oryginalność kształtu.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza usługa drukowania na kopertach była dla klientów w stu procentach zadowalająca, zarówno pod kątem wykonania zlecenia, jak i jego terminowości.

Zapraszamy do działu "Realizacje", gdzie można zobaczyć nadruki na kopertach, jakie ostatnio zrealizowaliśmy dla naszych klientów.