Proces realizacji zamówienia

Zasady techniczne przygotowania materiałów do druku

Materiały do druku kopert nietypowych powinny być dostarczone w postaci plików zamkniętych (PDF) lub plików otwartych (CDR, AI).

Drukujemy w technice druku cyfrowego (CMYK) oraz offsetowego (CMYK, PANTONE).

Koperty niestandardowe, drukowane z arkusza należy przygotować wg obrysu wykrojnika (pliki z obrysem wysyłamy do klienta).

Proces realizacji zamówienia

Klient, który jest zainteresowany kopertami niestandardowymi, powinien przesłać nam drogą elektroniczną swój pomysł i projekt, wg którego ma zostać wykonana koperta. Przygotowany przez klienta wzór może być stosunkowo prosty lub bardzo skomplikowany – z powodzeniem radzimy sobie z różnego rodzaju projektami.

Nadruk w kopertach nietypowych może być wykonany zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Dowolny projekt możemy także wzbogacić o różnorodne techniki uszlachetniania, od najprostszego foliowania czy lakierowania, po bardziej wyszukane, takie jak hot stamping czy tłoczenie, w zależności od życzeń klienta.

Następnie nasz zespół przygotowuje wykrojnik, drukuje arkusze i wycina je na podstawie przygotowanego wcześniej kształtu, zgodnie z podanymi przez klienta informacjami odnośnie rodzaju papieru i wymiaru. Ostatnim etapem jest klejenie kopert, pakowanie oraz wysyłka gotowego produktu na dowolny adres.

Służymy pomocą i fachową radą podczas całego procesu realizacji zamówienia.

Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do działu Realizacje, gdzie można zobaczyć nadruki na kopertach, jakie zrealizowaliśmy dla naszych klientów.