Koperty nietypowe

 

 

Koperty nietypowe, produkowane z arkusza, z roku na rok stają się coraz bardziej popularne na rynku, gdyż są stosunkowo niedrogim, a niezmiernie atrakcyjnym narzędziem reklamowym. Oryginalny kształt, ciekawa grafika oraz wspaniała kolorystyka zawsze będzie wyjątkową promocją firmy lub produktu.

 

Realizacje dopasowane do oczekiwań klientów

 

 

  dysponuje nowoczesnym i zróżnicowanym parkiem maszynowym, zaawansowanym zapleczem projektowym oraz doświadczonymi w branży poligraficznej pracownikami. Dzięki temu możemy realizować nawet bardzo nietypowe zlecenia, dostosowane do wymagań i preferencji klienta – zarówno pod względem formatu, rodzaju papieru czy wysokości nakładu (realizujemy zarówno niskonakładowe zamówienia, jak i zlecenia wielotysięczne).

Jesteśmy w stanie wykonać każdą kopertę w rozmiarze od min 100x80 mm do max B3 - 500x353 mm.

Wykonujemy także koperty RB z rozszerzanymi bokami oraz RBD z rozszerzanymi bokami i dnem.

Z jakich metod druku korzystamy?

 Niezależnie od preferowanej metody, nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość wykonanych kopert, zarówno pod względem jakości nadruku, jak i odwzorowania kolorów.

Druk cyfrowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują realizacji niskonakładowych zleceń w krótkim czasie. Tą metodą możemy realizować zamówienia nawet na 100 sztuk. Druk cyfrowy realizujemy na różnych rodzajach papieru do gramatury max 350 g/m2.

Druk offsetowy jest polecany dla nakładów średnich i dużych. W ten sposób można nanosić grafiki na dużo szerszy wachlarz rodzajów papieru, również na kartony.

Uszlachetnianie

Dla wymagających klientów mamy szeroką ofertę wzbogacenia atrakcyjności kopert niestandardowych. Oferujemy między innymi:

·         foliowanie – folia błysk, mat, soft touch, antiscratch

·         lakierowanie – lakier UV wybiórczy, strukturalny, perłowy, zapachowy, fosforyzujący

·         hot stamping

·         tłoczenie – wklęsłe lub wypukłe

Rodzaje zamknięć

Najczęściej wybieraną formą zamknięcia kopert niestandardowych jest naniesienie paska klejącego HK, który zapewnia dłuższą trwałość kleju, a co za tym idzie, skuteczne zamknięcie. W naszej ofercie posiadamy także zamknięcia specjalne np. klapka z perforacją lub zamknięcie wielokrotnego użycia na rzep.

Podczas całego procesu produkowania nietypowych kopert z arkusza służymy pomocą oraz fachową radą.

Zapraszamy do działu Realizacje, gdzie można zobaczyć nadruki na kopertach, jakie zrealizowaliśmy dla naszych klientów.

Jak złożyć zamówienie na niestandardowe koperty?

Zdecydowałeś się złożyć zamówienie na spersonalizowany produkt, który skutecznie zareklamują Twoją markę? Masz w głowie konkretny projekt, który chciałbyś zrealizować? W takim razie skontaktuj się z nami, przesyłając następujące dane:

  • projekt graficzny koperty lub wymiary w mm;
  • plik z nadrukiem lub gotowy projekt graficzny;
  • ilość;
  • rodzaj papieru.

Wybierz wymiary, rodzaj nadruku czy uszlachetnienia, a my z przyjemnością zajmiemy się realizacją! Twój projekt jest szczególnie nietypowy? A może potrzebujesz profesjonalnego doradztwa? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, podając wszelkie istotne informacje, a my zrobimy, co w naszej mocy, aby pomóc Ci zrealizować Twoje zamówienie. Pamiętaj, że nasze możliwości są nieograniczone!

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że zadbamy o szybki termin realizacji, korzystną cenę i najwyższą jakość!