Wróć

Koperty nietypowe

Dzięki posiadaniu nowoczesnych, specjalistycznych urządzeń poligraficznych i introligatorskich, naszym klientom – poza kopertami standardowymi – możemy zaoferować również realizację zleceń nietypowych.

Mimo że koperty niestandardowe z roku na rok stają się coraz bardziej popularne na rynku, nadal są nowością, co czyni je wyjątkowo atrakcyjnym narzędziem reklamowym.

Realizacje dopasowane do oczekiwań klientów

Nasza firma dysponuje nie tylko zaawansowanym zapleczem projektowym, ale również doświadczonymi w branży poligraficznej pracownikami. Dzięki temu możemy wykonać koperty nietypowe pod każdym względem dostosowane do wymagań i preferencji klienta – zarówno pod kątem formatu, rodzaju papieru, czy wysokości nakładu (realizujemy zarówno niskonakładowe zamówienia, jak i zlecenia wielotysięczne).

W zależności od potrzeb zleceniodawcy oferujemy wykonanie kopert nietypowych dwiema metodami:

  • offsetową – polecana jest dla zamówień większej liczby egzemplarzy oraz kopert, które mają zostać wykonane na nietypowych rodzajach papieru. Metoda nie pozwala jednak na personalizację poszczególnych egzemplarzy,
  • cyfrową – jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują realizacji niskonakładowych zleceń w krótkim czasie, metodą tą można drukować koperty o gramaturach w różnym przedziale i personalizować każdą poszczególną kopię.

Niezależnie jednak od preferowanej metody, nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość wykonanych kopert, zarówno pod względem ostrości nadruku, jak i odwzorcowania kolorów.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Klient, który jest zainteresowany kopertami niestandardowymi, powinien przesłać nam drogą mailową swój pomysł i projekt, wg którego ma zostać wykonana koperta. Przygotowany przez klienta wzór może być stosunkowo prosty lub bardzo skomplikowany – z powodzeniem radzimy sobie z różnego rodzaju projektami.

Nasz zespół następnie przygotowuje wykrojnik, drukuje arkusze i wycina je na podstawie przygotowanego wcześniej kształtu, zgodnie z podanymi przez klienta informacjami odnośnie rodzaju papieru i wymiaru. Nadruk w kopertach nietypowych może być wykonany zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

 

Zapraszamy do działu "Realizacje", gdzie można zobaczyć nadruki na kopertach, jakie ostatnio zrealizowaliśmy dla naszych klientów.