Koperty nietypowe

 

 

Koperty nietypowe, produkowane z arkusza, z roku na rok stają się coraz bardziej popularne na rynku, gdyż są stosunkowo niedrogim, a niezmiernie atrakcyjnym narzędziem reklamowym. Oryginalny kształt, ciekawa grafika oraz wspaniała kolorystyka zawsze będzie wyjątkową promocją firmy lub produktu.

 

Realizacje dopasowane do oczekiwań klientów

 

 

  dysponuje nowoczesnym i zróżnicowanym parkiem maszynowym, zaawansowanym zapleczem projektowym oraz doświadczonymi w branży poligraficznej pracownikami. Dzięki temu możemy realizować nawet bardzo nietypowe zlecenia, dostosowane do wymagań i preferencji klienta – zarówno pod względem formatu, rodzaju papieru czy wysokości nakładu (realizujemy zarówno niskonakładowe zamówienia, jak i zlecenia wielotysięczne).

Jesteśmy w stanie wykonać każdą kopertę w rozmiarze od min 100x80 mm do max B3 - 500x353 mm.

Wykonujemy także koperty RB z rozszerzanymi bokami oraz RBD z rozszerzanymi bokami i dnem.

Z jakich metod druku korzystamy?

 Niezależnie od preferowanej metody, nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość wykonanych kopert, zarówno pod względem jakości nadruku, jak i odwzorowania kolorów.

Druk cyfrowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują realizacji niskonakładowych zleceń w krótkim czasie. Tą metodą możemy realizować zamówienia nawet na 100 sztuk. Druk cyfrowy realizujemy na różnych rodzajach papieru do gramatury max 350 g/m2.

Druk offsetowy jest polecany dla nakładów średnich i dużych. W ten sposób można nanosić grafiki na dużo szerszy wachlarz rodzajów papieru, również na kartony.

Uszlachetnianie

Dla wymagających klientów mamy szeroką ofertę wzbogacenia atrakcyjności kopert niestandardowych. Oferujemy między innymi:

·         foliowanie – folia błysk, mat, soft touch, antiscratch

·         lakierowanie – lakier UV wybiórczy, strukturalny, perłowy, zapachowy, fosforyzujący

·         hot stamping

·         tłoczenie – wklęsłe lub wypukłe

Rodzaje zamknięć

Najczęściej wybieraną formą zamknięcia kopert niestandardowych jest naniesienie paska klejącego HK, który zapewnia dłuższą trwałość kleju, a co za tym idzie, skuteczne zamknięcie. W naszej ofercie posiadamy także zamknięcia specjalne np. klapka z perforacją lub zamknięcie wielokrotnego użycia na rzep.

Podczas całego procesu produkowania nietypowych kopert z arkusza służymy pomocą oraz fachową radą.

Zapraszamy do działu Realizacje, gdzie można zobaczyć nadruki na kopertach, jakie zrealizowaliśmy dla naszych klientów.