Czym są koperty ekologiczne?

Wiele firm stara się ograniczyć wykorzystywanie plastiku, a jednocześnie zadbać o to, aby produkty, które wysyłają do klientów i współpracowników wyglądały schludnie i elegancko. Idealnym rozwiązaniem będą wówczas koperty ekologiczne, które nie dość, że wykonane są z papieru pochodzącego z recyklingu, to jeszcze można je powtórnie wykorzystać.

 

Koperty ekologiczne – trwały styl

Brak trwałości jest jedną z głównych obaw osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem z możliwości, jaki daje ten rodzaj opakowania. Nie ma potrzeby, aby się o to martwić! Te produkty, podobnie jak wszystkie proponowane przez nas rozwiązania, muszą być przede wszystkim solidne i odporne na przetarcia. Wiemy, że część z Was wykorzysta produkt jako opakowanie i włoży np. do większego kartonu – ale wiemy też, że dla znacznej części z Was, będzie to jedyna zewnętrzna warstwa, która osłania przesyłkę. To właśnie dla Was dbamy o to, aby produkty były jak najtrwalsze!

 

Możliwość personalizacji kopert

Oczywiście, nasze produkty pozwalają na wysoki poziom personalizacji. Wielu Klientów, w przypadku produktów z papieru ekologicznego nie decyduje się jednak na duże grafiki czy barwne napisy, które zajmują połowę dostępnej powierzchni – wszystko po to, aby utrzymać delikatny i nieco rustykalny wygląd gotowego produktu. Najczęściej wybieranymi rozwiązaniami są grafiki w jednym lub dwóch kolorach, które jednocześnie pozwalają zaznaczyć, że korzystamy ze spersonalizowanych opakowań, a także nie przytłoczyć jego naturalnego wyglądu.

Jeśli jednak zadrukowanie całej powierzchni jest dla Was istotne lub chcecie umieścić na gotowym produkcie dużą grafikę, nie stanowi to żadnego problemu – z chęcią wykonamy gotowy projekt odpowiadający Waszym potrzebom!

 

Koperty ekologiczne - powtórne wykorzystanie

Wasi Klienci z pewnością będą zachwyceni zamówieniem czy dokumentami otrzymanymi w tego typu opakowaniu. Trwały papier, który i tak pochodzi z recyklingu, z pewnością posłuży im raz jeszcze, ponieważ tak piękne koperty aż proszą się, żeby wykorzystać je do przechowywania dokumentów, pocztówek czy zdjęć.

Wybierz ekologiczne rozwiązania razem ze Spanton – zapraszamy!