Wróć

Koperty standardowe

Te papierowe artykuły od wielu lat kojarzone są przede wszystkim z wysyłaniem i odbieraniem papierowej korespondencji. Chociaż od pewnego czasu coraz popularniejsze w ogólnym użytku stają się warianty i projekty nietypowe, tam, gdzie aspekty reklamowe nie są aż tak istotne, ciągle z powodzeniem stosuje się koperty standardowe.

Gdzie stosuje się koperty standardowe?

Tego rodzaju artykuły znakomicie nadają się między innymi do przesyłania dokumentacji i ważnych pism (faktury, umowy), zarówno w obrębie jednej firmy lub organizacji, jak i między niezależnymi podmiotami firmowymi i osobami prywatnymi. Ponadto, w dalszym ciągu stosują je amatorzy tradycyjnej korespondencji prywatnej, co sprawia, że mimo rosnącej popularności kopert nietypowych oraz powszechnego dostępu do Internetu, koperty standardowe nadal mają szerokie grono odbiorców.

Nasza firma dysponuje zaawansowanym zapleczem produkcyjnym – posiadamy specjalistyczne urządzenia, które gwarantują ekonomiczną, wydajną pracę i szybkie realizowanie różnego rodzaju zleceń. Dzięki posiadanym maszynom oraz doświadczeniu naszych pracowników w branży poligraficznej, możemy produkować nawet siedem tysięcy kopert standardowych na godzinę.

Zlecenia nisko- i wysokonakładowe

Naszym klientom możemy zaoferować drukowanie kopert tradycyjnych o różnych wymiarach i w różnych typach. Zazwyczaj na tego typu wyrobach papierniczych umieszcza się przede wszystkim dane teleadresowe, ale powszechne jest drukowanie również firmowego logo.

Wykonujemy zarówno zlecenia mniejsze o nakładzie 100 kopii, jak również wysokonakładowe zamówienia na wiele tysięcy wydruków. Jest to możliwe dzięki dostępności dwóch metod drukowania – offsetowej i cyfrowej. Pozwalają nam one również na umieszczenie na kopertach różnych grafik. Metoda cyfrowa sprawia ponadto, że każda koperta może być spersonalizowana.

Naniesiony przez nas druk może być umieszczony zarówno na awersie lub rewersie, jak również na klapce. Charakteryzuje się on wysoką jakością i odpornością na temperaturę czy wodę, dzięki czemu jest gwarantem satysfakcji i zadowolenia dla naszych klientów.

 

Zapraszamy do działu "Realizacje", gdzie można zobaczyć nadruki na kopertach, jakie ostatnio zrealizowaliśmy dla naszych klientów.