KOPERY NIETYPOWE I STANDARDOWE

druk na kopertachDruk i nadruki na kopertach

Spanton to producent kopert, który stawia na jakość i terminowość.

Koperty są pierwszym widocznym dla odbiorcy nośnikiem reklamowym. Zgodnie z twirdzeniem, że "pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz", warto zadbać o odpowiedni nadruk na kopertach, który nie tylko wyróżni naszą przesyłkę spośród pozostałych, ale sprawi, że adresat zainteresuje się jej zawartością.

Jako producent kopert wykonujemy zarówno standardowe koperty z nadrukiem oraz nietypowe koperty na zamówienie. Nadruk na kopertach standardowych polega na naniesieniu podstawowych elementów np. logo oraz dane teleadresowe. Jest to najbardziej popularna forma wykorzystywana do masowych przesyłek pocztowych np. faktury, umowy etc. Jednak druk na kopertach gotowych nie jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom, związanym z rodzajem, grafiką i wyglądem koperty.
 

Producent, produkcja kopert

Produkcja kopert nietypowych wygląda zupełnie inaczej. W tym przypadku klient przesyła nam swój pomysł i projekt na kopertę, według którego ma być wykonany gotowy produkt. Proces produkcji rozpoczyna się od wykonania wykrojnika, następnie wydrukowaniu arkuszy zgodnie z projektem, wycinaniu (sztancowaniu) zgodnie z zaplanowanym kształtem i wymiarem i finalnie na sklejeniu gotowych wydruków. Indywidualne koperty z nadrukiem różnią się od standardowych tym, że mogą być zadrukowane w całości, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz koperty.

Nasze najnowocześniejsze zaplecze produkcyjne umożliwia nam druk na kopertach wykonanych z różnych rodzajów papierów np. ozdobne. Jako producent kopert dysponujemy zarówno maszynami do druku offsetowego, jak i druku cyfrowego. Dzięki temu jesteśmy robić nadruki na kopertach w niewielkich nakładach (już od 1 sztuki), jak i w nakładach wielotysięcznych w bardzo krótkim czasie.
 

Nadruki na kopertach

Posiadamy także bardzo wydajną maszynę, która pozwala na druk na kopertach standardowych z prędkością do 7 tysięcy sztuk na godzinę. Dodatkowo na kopertach możemy zrobić zaawansowaną personalizację - tj. nie tylko inne dane teleadresowe na każdej kopercie, ale także jest możliwa produkcja kopert z różną grafiką - (inna grafika na każdej kopercie).

 

Nadruki na kopertach: co oferujemy?

 

Zapraszamy do działu "Realizacje", gdzie można zobaczyć nadruki na kopertach, jakie ostatnio zrealizowaliśmy dla naszych klientów.